Однією з причин високої вартості готується до виходу смартфона з передбачуваним назвою iPhone 8 аналітик KGI Securities Мін-Чі Куо (Ming-Chi Kuo) назвав те, що Samsung є єдиним постачальником OLED-дисплеїв для Apple. У своїй записці інвесторам аналітик вказав орієнтовну вартість OLED-дисплея для iPhone 8 в межах від $ 120 до $ 130 за одиницю, що набагато дорожче $ 45 $ 55, які Apple, як кажуть, платить за 5,5-дюймовий РК-екран для iPhone 7 Plus .

На думку Мін-Чі Куо, Apple вкрай потребує альтернативного постачальника OLED-дисплеїв, що значно збільшило б її шанси на зниження ціни на цю продукцію при торзі з Samsung.

Однак, як стверджує ресурс Bloomberg, у можливого альтернативного постачальника OLED-панелей компанії LG поки не все йде так гладко з цим напрямком, як хотілося б. Так що Apple, можливо, буде змушена співпрацювати з Samsung довше, ніж передбачалося.

Згідно з даними джерел Bloomberg, Apple буде залежати від Samsung як єдиного постачальника OLED-дисплеїв принаймні до 2019 року, коли LG має намір почати масове виробництво OLED-панелей. Повідомляється, що в даний час компанія веде переговори з Apple з приводу деталей оплати майбутніх поставок нової продукції.
Разом з тим, LG все ще не вдалося вирішити всі проблеми з виробництвом OLED-панелей. Відсоток виходу придатної продукції поки що не відповідає вимогам Apple. І до того ж LG поки не забезпечена достатньою кількістю обладнання для випуску OLED-панелей через конкуренцію з Samsung.

Bloomberg стверджує, що в 2018 році LG зможе випустити лише невелика кількість OLED-екранів для iPhone. Як варіант, Apple може почати в наступному році виробництво деяких моделей iPhone наступного покоління з OLED-екранами LG, але великих поставок таких дисплеїв від LG можна очікувати лише в 2019 році.