Як правильно наклеїти захисне скло на смартфон

Для новачка процедура може здатися складною, однак кілька тренувань зроблять з вас справжнього фахівця. Варто відзначити, що немає істотної різниці в тому, клеїмо ми захисне скло на айфон 5, інші моделі телефонів, або планшет. Порядок дій залишається однаковим. Недосвідченому людині краще почати з задньої панелі гаджета, а потім переходити до екрану.

 

 

Необхідні матеріали та інструменти

Якщо ви тільки придбали смартфон, то важливо зрозуміти, як наклеїти захисні скла на телефон
. Дисплей девайса дуже чутливий до механічних пошкоджень. Перебуваючи просто в кишені, гаджет пошкодиться монетами, нігтем або ключами. Навіть мінімальні подряпини можуть призвести до появи бульбашок під час наклеювання. Теж саме стосується ситуацій, коли ви просто хочете замінити стару захист телефону.

 

Для процедури вам знадобляться:

спиртова серветка;
суха ганчірка;
спеціальна рідина для очищення екранів ТБ або комп’ютерів;
скотч або пилозбірник;
скло.

 

Покрокова інструкція


Важливим моментом вважається підготовка робочого місця. Вибирайте кімнату з мінімальним вмістом пилу. Краще всього підійдуть кухня або ванна. В спальні дуже багато текстилю, який притягує до себе частинки. Такий момент перешкоджає правильному процесу і може ускладнити процедуру. Якщо ви не знаєте, як приклеїти захисне скло на телефон, дотримуйтесь пунктів:


- Вимийте руки з милом, потім викладіть техніку, захисне скло для 6 айфона або іншого телефону на чисту гладку поверхню.

- Перед початком процедури зніміть стару плівку з девайса. Для цього трохи потягніть за край під кутом 60 градусів.
- За допомогою спиртової серветки або ганчірочки з очищувачем видаліть забруднення з екрану телефону. Такий засіб продається в магазинах техніки або робиться самостійно. Для цього вам необхідно змішати 5:1 воду і спирт, додати туди трохи гелю для посуду.
- Натираємо дисплей до блиску. Якщо залишилися порошинки, то проходимся по поверхні скотчем або пилозбірником.
- Дістаємо пристосування з упаковки і знімаємо з нього плівочку.
- Встановлюємо захист так, щоб вона відповідала центральній кнопці гаджета і динамікам.
- Проведіть пальцем по центру зверху вниз, щоб закріпити накладну поверхню.
- Залишки повітря виганяємо від центру до країв за допомогою кредитки або шпателя, який часто йде в комплекті.
Не варто занадто сильно натискати на екран, щоб прибрати дрібні бульбашки повітря. Вони зникнуть самі протягом декількох днів після проведення процедури. В результаті ви повинні отримати гладке, ідеально рівне покриття екрану. Хоча загартоване скло на телефон має товщину всього 0,18 мм, воно відмінно захищає девайс від механічних пошкоджень.

 

Чи можна повторно клеїти захисне скло на телефон


Якісні поверхні для iPhone 5s і інших моделей гаджета можна використовувати повторно. Для цього необхідно акуратно зняти скло і обробити клейку сторону мурашиних спиртом. Легенько протерти її ганчіркою, змоченою в такій рідині, і дайте трохи часу стекти. Потім встановіть захист у відповідності з динаміком і кнопкою. Легкими рухами від центру до країв виганяйте повітря і рідина. Дрібні бульбашки зникнуть самі через добу.