Буквально на днях Apple, схоже, представить свій новий смартфон «iPhone X», щоб відзначити 10-річний ювілей запуску оригінального апарату. Ми бачили масу витоків і чуток щодо характеристик, дизайну і можливостей нового пристрою і до сих пір він всюди називався iPhone 8. Але якщо інформація в одній з останніх просочилися прошивок iOS 11 точна, Apple збирається назвати свій ювілейний апарат iPhone X.
      Програміст і розробник Стів Троутона Сміт (Steven Troughton-Smith), раніше вже виявив ряд подробиць про можливості нового смартфона завдяки аналізу прошивок, знайшов згадки маєтку iPhone X, пов'язані з безрамковий апаратом під кодовим ім'ям D22. Схоже, тим самим купертінци хочуть відбити цифру 10 прямо в назві нового пристрою.
        Цікаво, що пан Сміт також виявив окремі згадки iPhone 8 і iPhone 8 Plus в фінальне складання iOS 11. Іншими словами, компанія Apple дійсно не збирається використовувати імена iPhone 7s і 7s Plus для своїх нових смартфонів з традиційними РК-дисплеями і старим дизайном корпусу.
       Хоча мова йде про просочилася фінальне складання iOS 11, Apple все ще може внести зміни в нього до появи нових смартфонів на ринку, та й названий новий апарат може бути зовсім інакше. Маса останніх чуток повідомляє, що iPhone X, вартість якого складе $ 1000, може затриматися через проблеми з масовими поставками OLED-дисплеїв і бажання Apple знайти іншого постачальника екранів замість Samsung.