У розпорядженні мережевих джерел з'явилися зображення та деякі дані про характеристики нового смартфона ZTE Nubia, який на даний момент фігурує під позначенням NX595J.

Головною особливістю пристрою стане дисплей, що займає практично всю площа ліцевої поверхні. Відзначено, що рамки навколо екрана в бокових частинах практично повністю відсутні, а ширина верхнього та нижнього рамок не перевищує трьох міліметрів.
Якщо вірити наявній інформації, дисплей має розмір 5,73 дюйма по діагоналі. Його співвідношення сторін складає 18,5: 9, як у пристроїв Galaxy S8. Разрешение, к сожалению, не уточняется, но отмечается, что защитная фронтальная панель загибается со всех четырех сторон.
У задній частині можна помітити подвійну основну камеру з оптичними блоками, розміщені по вертикалі. Між цими блоками розташовується двухтоновая світлодіодна спалашка. Крім того, в задній частині встановлений дактилоскопічний сканер для ідентифікації користувачів по відбитка пальців.
О інших технічних характеристиках новинок поки що, на жаль, нічого не повідомляється. Есть вероятность, что анонс аппарата Nubia NX595J відбудеться до кінця поточного року.