До переваг захисного скла перед плівкою можна віднести більш високу міцність (часто відповідає алмазної), достатню гнучкість і більший термін служби. Скло захищає дисплей не тільки від подряпин або потертостей, але здатне навіть запобігти утворенню тріщин при випадковому падінні пристрою. Серед недоліків - тільки більш висока ціна, неможливість самостійно змінювати його контури під свій смартфон і складність в підборі аксесуара під непопулярні моделі смартфонів. При виборі захисного скла для телефону необхідно звертати увагу, перш за все не на ціну, а на його якісні характеристики.
Також необхідно враховувати те, що випускається два типи скляних захисних аксесуарів: матові і глянсові. Вони відрізняються не тільки ціною, прозорістю і передачею кольору, але і міцністю. Глянцеві моделі мають більш низьку ціну, але вони захищають тільки від ударів, а ось матові варіанти не тільки запобігають пошкодження дисплея від ударів або випадкових падінь, але і знижують ймовірність виникнення відблисків. Але за більш широкі можливості доведеться заплатити більше.
Добре скло повинне бути досить міцним і не дуже сильно гнутися. Бажано вибирати аксесуари з олеофобним покриттям, яке запобігає утворенню жирових забруднень від пальців і проникненню вологи. Перевага краще віддати склі, в комплекті з якими йде спеціальна серветка. Особливо ретельно потрібно вибирати захисне скло, так як неякісний аксесуар не тільки зіпсує зовнішній вигляд девайса, але може навіть зашкодити поверхню екрану. Також необхідно звертати увагу на той момент, що скла для різних модифікацій однієї і тієї ж моделі телефонів можуть відрізнятися.
Як клеїти захисне скло на телефон
Перш ніж приступити до наклейки захисного скла на дисплей телефону необхідно «обезпиліть» робоче місце або підібрати приміщення з мінімальною кількістю пилу. Найбільш відповідними вважаються більш вологі кімнати - ванна або кухня. Додатково можна прибрати частинки пилу з повітря розбризкавши воду за допомогою розсіювача. Також необхідно вимити руки і надіти одяг з матеріалів, не всмоктують пил. Якщо на екрані телефону раніше вже було встановлено захисне скло, його необхідно видалити.